Paragliding Slovenia • View topic - Nakup PARAMOTORJA :)

Poglej nove vpise na foumu za zadnji dan ali zadnjih 7 dni.

Nakup PARAMOTORJA :)

Vse kar rabimo za letenje z paramotorjem

Nakup PARAMOTORJA :)

Postby indal » Tue Apr 28, 2009 18:36

Lep pozdrav!

...ja odločil sem se da si kupim paramotor. Sedaj me zanimajo vaša mnenja...ja vaša konkretna mnenja brez nakladanja. Svoje mnenje lahko napiše nekdo, ki je že letel s paramotorjem ;)

Do sedaj sem imel priložnost se bliže spoznati s paramotorjem od MINIPLAN Top 80, ki me je navdušil...zakaj?

Zaradi svoje teže...jaz bi raje temu rekel LAHKOSTI in DOBREGA POTISKA.

Sam sem visok cca. 183cm in težak 70kg.Nisem ravno orjak da bi nosil na hrbtu razne "old school" paramotorje z 200ccm in nevem koliko kilogrmov.

Seveda iščem čim LAŽJI paramotor, zmogljiv motor, dobr potisk, ne preveč drag servis in kompletno vzdrežvanje, udobno sedenje, čim manj nezaželjenih vibracij...

Sedaj pa čakam od ponudnikov in raznih "paramotor majstrov", ki lahko kakor koli pomagajo pri nakupu paramotorja z konkretnimi informaciami...tudi glede kompromisa cena/kvaliteta!

Odgovore mi lahko pošljete na mail: primostek@gmail.com

Lp Andre
indal
fazan

Return to Motorji in ostala oprema