Paragliding Slovenia • View topic - Schumen (Bolgarija) od 30. 07. do 11. 08. 2016

Poglej nove vpise na foumu za zadnji dan ali zadnjih 7 dni.

Schumen (Bolgarija) od 30. 07. do 11. 08. 2016

Ste na dopust vzeli s seboj jadralno padalo ali zmaja? Opisi krajev, hribov, vzletišč, pristajalnih prostorov ter izkušenj pri letenju na počitnicah.

Moderators: pgtoni, Iv@nl

Schumen (Bolgarija) od 30. 07. do 11. 08. 2016

Postby pidalc » Mon Feb 08, 2016 17:48

Zaradi tekmovanj in zasedenosti kapacitet v Kruševem (Makedonija) v običajnem terminu, sem se odločil, da grem letos nekam drugam!

V tem času je leteči paradiž tudi v sosednji Bolgariji. Zato sem se odločil da obiščem Schumen, ki leži slabih 100 km pred Črnim morjem. V tem času se tu leti izredno dolge prelete, tudi preko 300 km.

Potujem s kombijem in poleg šoferja lahko sabo vzamem še šest pilotov.

Predvidena cena, za tako družbo, je okoli 350 €. (Točno še ni določena, ker je zadeva še v pripravi.)

Zainteresirani naj me kontaktirajo na ZS ali mail pidalc(a)gmail.com
Tale filmček moraš videti: Devil's Boys on the Flying Sheets
pidalc
kanja

Re: Schumen (Bolgarija) od 30. 07. do 11. 08. 2016

Postby Kastner » Tue Feb 09, 2016 8:55

Sam se še odločam... Če pa koga zanima kk je dol poceni je tu primerjava z Ljubljano. Le banane so dražje kot pri nas :D http://www.numbeo.com/cost-of-living/compare_cities.jsp?country1=Slovenia&country2=Bulgaria&city1=Ljubljana&city2=Shumen
Kastner
kavka

Return to Potovanja in dopusti (Flying Destinations and Holidays)