Paragliding Slovenia • View topic - Brisanje letov

Poglej nove vpise na foumu za zadnji dan ali zadnjih 7 dni.

Brisanje letov

Vse o OLC tekmovanju. Opisi posameznih XC preletov in doživetja na preletu. Kaj bi še lahko storili, da bi bil vaš prelet daljši, kje ste se ušteli, da ste scurili...?

Moderators: pgtoni, Iv@nl

Brisanje letov

Postby vidulis ico » Tue Aug 28, 2007 8:39

Starejših letov od 14 dni ne moreš brisati To dobim, ko hočem brisat let. Problem je v tem, da sem se mal igral in dal gor starejši let, za firbec kako ga bo aplikacija interpretirala. In potem sem ga hotel zbrisat. Aplikacija očitno gleda datum leta ne datum vnosa. Kakorkoli let Season=7 fid=11639 je za zbrisat (neznan štart 31.07.07), jaz ga sam nemorem.

lp Simon
vidulis ico
kanja

Postby Matejc » Tue Aug 28, 2007 9:00

Js sm tud enkrat po nesreči prjavu let ene jadrilice in ga ovekoveču na OLCju pa bi ga blo fajn zbrsat! No pa še en predlog mam, da bi na google earthu bila prikazana tud imena vrhov, če se to da???
Nesposobni smo sposobni onesposobiti sposobne!
Matejc
kanja

Re: Brisanje letov

Postby aljosa » Tue Aug 28, 2007 13:58

vidulis ico wrote:Starejših letov od 14 dni ne moreš brisati To dobim, ko hoèem brisat let. Problem je v tem, da sem se mal igral in dal gor starejši let, za firbec kako ga bo aplikacija interpretirala. In potem sem ga hotel zbrisat. Aplikacija oèitno gleda datum leta ne datum vnosa. Kakorkoli let Season=7 fid=11639 je za zbrisat (neznan štart 31.07.07), jaz ga sam nemorem.
lp Simon

Ja, verjetno bi bilo res bolje, da bi bila casovna omejitev vezana na datum vnosa, in ne na datum leta. Sem si dal spremembo na todo listo. Tvoj let sem pa pobrisal.

lp,
aljosa
Jadralno padalski portal Eol - www.bogvetra.com
aljosa
kanja

Postby urban » Tue Aug 28, 2007 16:57

Oj!

Sej to je ze nokdo enkrat predlagal... ampak vseeno se enkrat :)

Ce bos ze delu spremembe, bi blo mogoce smiselno, da se nekje da lete sortirat po datumu vnosa. Tko si lahko pogledas kaksen let, ki je bil prijavljen za nazaj.

LP, U
urban
Site Admin

Postby MihaK » Thu Jan 31, 2008 23:56

Na OLCju sem po pomoti nalozil napacen track (prvic delam s tem in mi nekaj ni slo pa sem mel en kup IGCjev... potem je pa napacen koncal gor). Mi lahko kdo ta "let izbrise", ko ga poskusim izbrisati sam mi javi

Napaka

Napačni vhodni podatki

Upam da ni za to kriva Vista...

LP

Miha
MihaK
kanja

Postby aljosa » Fri Feb 01, 2008 7:54

MihaK wrote:Na OLCju sem po pomoti nalozil napacen track (prvic delam s tem in mi nekaj ni slo pa sem mel en kup IGCjev... potem je pa napacen koncal gor). Mi lahko kdo ta "let izbrise", ko ga poskusim izbrisati sam mi javi
Miha

Hojla Miha,

Let sem pobrisal.

lp,
aljosa
aljosa
kanja

Postby MihaK » Fri Feb 01, 2008 8:28

zivjo Aljosa, se eno vprasanje imam. Se da brisati lete ali ne? Samo toliko da vem ali moram biti bolj previden ali ne :) Oz. ali je bila ta napaka povezana z Viso in IE7?

Hvala
MihaK
kanja

Postby aljosa » Sun Feb 03, 2008 14:43

MihaK wrote:zivjo Aljosa, se eno vprasanje imam. Se da brisati lete ali ne? Samo toliko da vem ali moram biti bolj previden ali ne :) Oz. ali je bila ta napaka povezana z Viso in IE7?
Hvala

Leti se lahko brisejo, vendar samo ce niso starejsi od 14 dni

lp,
aljosa
aljosa
kanja

Postby jmihajlo » Fri Apr 04, 2008 17:51

Prosim povej mi se kako (se zbrise let)?
Joko
jmihajlo
kavka

Return to OLC