Paragliding Slovenia • View topic - Prenovljen OLC 2011

Poglej nove vpise na foumu za zadnji dan ali zadnjih 7 dni.

Prenovljen OLC 2011

Vse o OLC tekmovanju. Opisi posameznih XC preletov in doživetja na preletu. Kaj bi še lahko storili, da bi bil vaš prelet daljši, kje ste se ušteli, da ste scurili...?

Moderators: pgtoni, Iv@nl

Re: Prenovljen OLC 2011

Postby matej » Thu Oct 06, 2011 21:22

urban@ wrote:Kaj pomenijo tisti zeleni bar-i zraven padal?

Očitno kategorijo padala.
Bolj našpičeno - višji bar.
matej
jastreb

Postby urban@ » Thu Oct 06, 2011 21:45

Zgleda zares kategorije, smo to se mi ne zdi uporabno.

Uporabni bari bi bili npr., št ogledov leta tisti dan. Pri padalih pa npr. popularnost padala, ipd.
urban@
sokol

Postby aljosa » Fri Oct 07, 2011 7:13

Ja, zelena ikonca predstavlja rang padala. Tukaj so podrobnosti:
http://xcglobe.com/olc/index.php/forum?a=msgs&t=80742

lp,
aljosa
Jadralno padalski portal Eol - www.bogvetra.com
aljosa
kanja

Postby and999 » Wed Oct 12, 2011 11:30

LP Aljoša
Na OLC-ju je še nekaj težav:
-pod Competitions HG Flex na morem izbrati sezone za nazaj razen za 2012,
-ne najdem uredi let,
Pozdrav Andrej
and999
sokol

Postby aljosa » Fri Oct 14, 2011 11:56

Hoj,

Tekmovanje HG Flex sem vpisal se za pretekle sezone.
Zeleni gumb "Uredi" imas na vrhu na strani z zemljevidom leta, vendar se prikaze samo pri tvojih letih (in seveda moras biti prijavljen).

lp,
aljosa

and999 wrote:LP Aljoša
Na OLC-ju je še nekaj težav:
-pod Competitions HG Flex na morem izbrati sezone za nazaj razen za 2012,
-ne najdem uredi let,
Pozdrav Andrej
Jadralno padalski portal Eol - www.bogvetra.com
aljosa
kanja

Postby and999 » Fri Oct 14, 2011 12:21

LP Aljoša
Hvala, zadeva deluje
and999
sokol

Postby jerry » Thu Oct 20, 2011 7:17

Živjo!
Ne vem al to spet sam men zajebava al tud drugim tko pokaže: ko kliknem na OLC Slovenija mi namesto točkovanja za pretekli dan odpre
eno drugo stran: dvajset(20) naključno izbranih letov preteklega(oz. zadnjega letalnega) dneva - v današnjem primeru torek 18.10.
Tam so leti prikazani brez vsakega reda, spodaj so neke slikce od leta, ki ga sploh ni v zgornji dvajseterici, na desni "najboljša fotka",
nad njo pa neke rubrike (al pa debate) na razne teme: kaj je novega na XC globe, prikaz letov na vaših web straneh...

Tud s prijavo mam še zmeri mal težav: če hočem dat "avtomatsko prijavo" pri osebnem meniju mi ne prime, ampak vsakič za komentar
moram potrdit prijavo v okenu kjer napiše: "to lahko počnejo le registrirani uporabniki..." v desnem okenčku pod: "že registriran?"

Aljoša, prosim če lahko mal pogledaš! (al pa še kakšen drug, da vidim aj to sam pr men)
Lepa hvala!
Free bird
Jernej G.
jerry
sokol

Postby MistyDule » Thu Oct 20, 2011 7:37

Ja nekaj podobnega se je zgodilo moji sodelavki.
Med menjavo monitorja je vprašala, "kaj bo pa z mojimi ikonami k jih imam na starem monitorju na desktopu".
Lp dusan
go hard and land soft
gsm: 031304543
MistyDule
albatros

Postby jerry » Thu Oct 20, 2011 7:55

A dej Dule, kva me zezaš (ne morš vrjet- ikone mam še vse :lol: ), rajš povej kdaj greš na Kopitnik, da grem enkrat zraven.
Free bird
Jernej G.
jerry
sokol

Postby vidulis ico » Thu Oct 20, 2011 8:04

Mogoče bi bil pogled na forum
http://xcglobe.com/olc/index.php/forum/?a=threads&f=1
bolj zanimiv, če bi bla zraven vidna še ena vrstica besedila? Tko da z že hitrim preletom prek tekstov najdeš stvari ki te zanimajo.

lp Simon
vidulis ico
kanja

Postby lado » Thu Oct 20, 2011 9:33

jerry wrote:Živjo!
Ne vem al to spet sam men zajebava al tud drugim tko pokaže: ko kliknem na OLC Slovenija mi namesto točkovanja za pretekli dan odpre
eno drugo stran: dvajset(20) naključno izbranih letov preteklega(oz. zadnjega letalnega) dneva - v današnjem primeru torek 18.10.
Tam so leti prikazani brez vsakega reda, spodaj so neke slikce od leta, ki ga sploh ni v zgornji dvajseterici, na desni "najboljša fotka",
nad njo pa neke rubrike (al pa debate) na razne teme: kaj je novega na XC globe, prikaz letov na vaših web straneh...

Tud s prijavo mam še zmeri mal težav: če hočem dat "avtomatsko prijavo" pri osebnem meniju mi ne prime, ampak vsakič za komentar
moram potrdit prijavo v okenu kjer napiše: "to lahko počnejo le registrirani uporabniki..." v desnem okenčku pod: "že registriran?"

Aljoša, prosim če lahko mal pogledaš! (al pa še kakšen drug, da vidim aj to sam pr men)
Lepa hvala!

Jerry, res je, da je osnovna OLC stran spremenjena. Če se ne motim, so gor zadnji prijavljeni leti. Tako se vidijo npr. vsi prijavljeni leti nekoga, ki je prišel z dopusta in naenkrat prijavil vse lete. Ta opcija mi je všeč.
Glede prijave pa sva se že pogovarjala. Prijava na Paraglading Slovenija nima veze s prijavo na OLC (XC Globe). Da lahko kometiraš lete, se moraš prijaviti zgoraj desno.

Lep pozdrav! Lado
lado
kavka

Postby jerry » Thu Oct 20, 2011 9:51

Ja tole s prijavo mi ni čist jasn: pri prejšnji verziji OLC-ja sm se prijavu na "Paragliding Slovenia" strani in me je HKRATI spustu TAKOJ na komentarje
letov (klik na "OLC Slovenija" je odprl lete prejšnjega dne ali več in že sm lahko komentiral let - brez dodatnega prijavljanaja na OLC strani).
Pa tud če sm na "Paragliding Slo.." strani imev vključeno avtomatsko prijavo je to štimalo, zdej se pa moram vsakič posebej prijavit.
Ni vrag, da se tole ne reši - kako že gre: več glav, več zelja!
Free bird
Jernej G.
jerry
sokol

Postby MistyDule » Thu Oct 20, 2011 10:03

jerry wrote:Ja tole s prijavo mi ni čist jasn: pri prejšnji verziji OLC-ja sm se prijavu na "Paragliding Slovenia" strani in me je HKRATI spustu TAKOJ na komentarje
letov (klik na "OLC Slovenija" je odprl lete prejšnjega dne ali več in že sm lahko komentiral let - brez dodatnega prijavljanaja na OLC strani).
Pa tud če sm na "Paragliding Slo.." strani imev vključeno avtomatsko prijavo je to štimalo, zdej se pa moram vsakič posebej prijavit.
Ni vrag, da se tole ne reši - kako že gre: več glav, več zelja!

joj ne morm si pomagat sam tole glih paše sem

hodiš in tavaš pa ne,
prideš tja kamor,
srce si želi vedno,
na koncu sta dve,
poti izbereš pa tisto,
ki je ni.
Hočeš nazaj pa ni več,
sledi pozabljene so vse ...
http://www.lyrics.si/lyric/p/Pop_design ... lagal.html
Lp dusan
go hard and land soft
gsm: 031304543
MistyDule
albatros

Postby agusta » Fri Oct 21, 2011 8:25

ajoj, kdo je pri tem besedilu vejce postavljal? :)
se opravičujem za komentar izven teme
agusta
kavka

Postby papry » Sun Oct 30, 2011 12:38

zakaj pa pri nekaterih, na dnevni razvrstitvi, ne nepiše modela padala ki ga vpiše ko prijavi let.
opazil sem pri paratech P26 izpiše P 2 pri P28 izpiše P 3 meni pri aircross Ucross izpiše aircross U4.
ko klikneš na let pa je model pravi ???

lp Klavdij
papry
albatros

PreviousNext

Return to OLC