Paragliding Slovenia • View topic - Nova verzija xcglobe 2016

Poglej nove vpise na foumu za zadnji dan ali zadnjih 7 dni.

Nova verzija xcglobe 2016

Vse o OLC tekmovanju. Opisi posameznih XC preletov in doživetja na preletu. Kaj bi še lahko storili, da bi bil vaš prelet daljši, kje ste se ušteli, da ste scurili...?

Moderators: pgtoni, Iv@nl

Nova verzija xcglobe 2016

Postby aljosa » Fri Jun 17, 2016 7:20

Na naslovu http://xcglobe.com/tools je možno preizkusiti novi OLC, ki je v nastajanju in bo končan predvidoma jeseni. Pripombe in predlogi so zelo dobrodošli.

lp,
aljosa
Jadralno padalski portal Eol - www.bogvetra.com
aljosa
kanja

Re: Nova verzija xcglobe 2016

Postby TimFly » Fri Jun 17, 2016 14:36

Zemljevid se prilagodi samo po širini okna, fajn bi blo, če bi se tud po višini. Zračni prostori (še) ne delajo. Všeč mi je možnost filtriranja na dnevnem pregledu.

Zelo zelo bi blo dobrodošlo, če bi se v rubriki "sites" lahko gledalo zemljevid s pikicami - vzletišča in pristanki (kot na primer pri geopedii).
TimFly
kavka

Postby stus » Fri Jun 17, 2016 14:56

Pozdravljeni,

prvo hvala Aljiši za ves trud in sedaj še nadgradnjo.
Na hitro sem preklikal nov OLC in opazil, da ne dela "open in new tab" funkcionalnost. Uporabljam pa Firefox.

Filtri so pa top ideja, zelo všečno...

Lp
Štus
stus
fazan

Postby aljosa » Sun Jun 19, 2016 10:41

Zracni prostori bi morali delati... kateri brskalnik uporabljas?
Pristanke imam na todo listi in bodo vkljuceni pred koncno verzijo.

lp,
aljosa

TimFly wrote:Zemljevid se prilagodi samo po širini okna, fajn bi blo, če bi se tud po višini. Zračni prostori (še) ne delajo. Všeč mi je možnost filtriranja na dnevnem pregledu.
Zelo zelo bi blo dobrodošlo, če bi se v rubriki "sites" lahko gledalo zemljevid s pikicami - vzletišča in pristanki (kot na primer pri geopedii).
aljosa
kanja

Postby aljosa » Sun Jun 19, 2016 10:44

To verjetno mislis na klik na posamezni let v dnevnem pregledu letov? Bom uredil.

stus wrote:Na hitro sem preklikal nov OLC in opazil, da ne dela "open in new tab" funkcionalnost. Uporabljam pa Firefox.
aljosa
kanja

Postby stus » Mon Jun 20, 2016 9:41

aljosa wrote:To verjetno mislis na klik na posamezni let v dnevnem pregledu letov? Bom uredil.

stus wrote:Na hitro sem preklikal nov OLC in opazil, da ne dela "open in new tab" funkcionalnost. Uporabljam pa Firefox.

Tako je, da odpreš vsak let v svojem oknu, pa jih kasneje enega za drugim pregledaš.
stus
fazan

Postby ales.c » Mon Jun 20, 2016 14:35

Opazil sem, da se ponovi podatek za višino pri podatkih leta?

Image
ales.c
kavka

Return to OLC