Paragliding Slovenia • View topic - Državno prvenstvo 2020

Poglej nove vpise na foumu za zadnji dan ali zadnjih 7 dni.

Državno prvenstvo 2020

Vse vroče debate na preletaških tekmovanjih. Datumi tekmovanj, doživetja, kar vam je bilo še posebej všeč in kar vas je motilo pri organizaciji. Zaželeni tudi opisi posameznih letov: ste veselo prileteli v cilj ali ste scurili?

Moderators: pgtoni, Iv@nl

Državno prvenstvo 2020

Postby valhun » Wed Apr 08, 2020 10:44

Zdravo.

Zanima me, kako je letos z DP. Je bil predviden kakšen termin oziroma kakšna kandidatura?
Sedaj, ko je koronavirus z "lopato" premešal plane/koledarje, bi lahko na novo šli v planiranje-organizacijo DP.

Po moji oceni po še kar nekaj časa oteženo potovanje preko mej, zato bi bilo smiselno organizirati DP v tem času, da dobimo novega DP in seveda, da se imamo fanj.

Upam na pozitiven odziv.
LP Jože
valhun
kanja

Re: Državno prvenstvo 2020

Postby ducy » Thu Apr 09, 2020 22:03

Na državcu se je nekaj delalo ampak še ni bilo rešitve. (še v času ko se ni vedelo za virus)
Glede na to, da ni bilo nobenega konkretnega predloga sem imel idejo, da bi DP združili z kakšno od »močnejših« nacij.
Ker so imeli Nemci plan imeti svoj DP pri nas (Posočje), sem kontaktiral njihovega glavnega organizatorja in ga povprašal po ideji.
On je bil nad idejo navdušen in se je z predlogom strinjal. Seveda ob privolitvi našega lokalnega organizatorja.
O tem sem obvestil predsednika sekcije za JP, da se zadeva spelje naprej, itd…

Glede na trenutno situacijo pa menim, da je celotna zadeva malce zamrla.
Upam, da se zadeve umirijo in da še letos odpeljemo kakšno dobro tekmo :)

Lep pozdrav.
Dušan O.
exploring the 3rd dimension
ducy
jastreb

Re: Državno prvenstvo 2020

Postby škrat » Fri Apr 10, 2020 6:44

valhun wrote:Zdravo.
Zanima me, kako je letos z DP. Je bil predviden kakšen termin oziroma kakšna kandidatura?

ducy wrote:Glede na to, da ni bilo nobenega konkretnega predloga sem imel idejo, da bi DP združili z kakšno od »močnejših« nacij.

Zelo konkreteten predlog in kandidaturo je oddal Metulj. Predlog je bil zavrnjen. Za ostale ne vem in niti ne vem, če je bila kasneje še kakšna kandidatura.
Se pa strinjam nekak z obema, da trenutno situacijo bolj kot za stagniranje vidim kot odlično priložnost za pogovor s potencialnimi organizatorji.

Govori se, da bo naslednje leto. Ko PWC superfinale. : :badgrin: :badgrin:
škrat
sokol

Return to Preleti (Cross Country)