Paragliding Slovenia • View topic - x-alps 2019

Poglej nove vpise na foumu za zadnji dan ali zadnjih 7 dni.

x-alps 2019

Vse vroče debate na preletaških tekmovanjih. Datumi tekmovanj, doživetja, kar vam je bilo še posebej všeč in kar vas je motilo pri organizaciji. Zaželeni tudi opisi posameznih letov: ste veselo prileteli v cilj ali ste scurili?

Moderators: pgtoni, Iv@nl

x-alps 2019

Postby jerry » Mon Nov 05, 2018 20:08

Pozdravljeni,
že kakšen teden je kar sem tole: https://www.redbullxalps.com/athletes.html
opazil pa me zanima, če ima kdo kaj več informacij:

pri vseh "top" pilotih, ki jih premoremo ter nekaj odličnih "H&F" pilotih in ne nazadnje
pri štirih svetovnih rekorderjih... skoraj ne verjamem, da se ni prijavil noben Slovenec.
Men je tole kar mal čudno: al nas ne marajo al se nas bojijo al je kakšna druga "kuhna"
posredi - mislim, če pri 3x AUT, 4x FRA, 3x SUI, 3x USA... (ostalih je manj) pilotih ni
placa za enga dobrega Slovenca je pa tud kriza (da ne rečem kej bolj surovega) !
Sem upal, da bomo lahko spet za enga domačega navijal ! Škoda!!
(moje skromno mnenje.. komentarji, informacije??)

lp Jernej Gortnar
Free bird
Jernej G.
jerry
sokol

Re: x-alps 2019

Postby rokz » Mon Nov 05, 2018 22:43

Jerry, mislim, da ni nobenega, ki bi šel za svoj dnar pajaca špilat in delat bogatašu reklamo, pri kateri tud če zmagaš nimaš povrnjeih stroškov. Sponzorji pri nas pa veš kako so daroželjni za ta šport bez lopte ;) , res pa je, da bi majco pa kakšno kapco za povrhu dobil :D
rokz
galeb

Return to Preleti (Cross Country)